top of page
IMG-20230718-WA0006~2.jpg

Mindset & Longevity

Skupinový koučink zdraví
s Petrou Hříbalovou

• 5. října 2023 - 4. dubna 2024

• 14 setkání | každý druhý čtvrtek | 16:00 - 19:00

• Místo: Relaxační centrum Terapie, Estonská 3323, Kladno.

• Lektor: Petra Hříbalová | 733 581 276 | info@petrahribalova.cz

9 990,- Kč

Vydejte se na cestu k dlouhověkosti.
Nikdy není brzy. Nikdy není pozdě.

Untitled design-335.png
Untitled design-336.png
Untitled design-334.png
NA CO SE ZAMĚŘUJEME
 Zdraví: Hubnutí, zlepšení tělesné   kompozice přirozená detoxifikace
 Kondice: Zlepšení fyzické kondice
 Stres: Snížení hladiny stresu a zvýšení
  odolnosti
CO ZÍSKÁTE
 Strategie: Individuální cíle, strukturu a plán
 Motivace: Podporu skupiny
 Vědomosti: Videa, informace, podklady
 Koučink: Koučinkové metody certifikovaným koučem
ZÁKLADNÍ PRINCIPY
 Nedirektivní koučinkový přístup: Účastník si          individuálně zvolí jakou změnu v jakém rozsahu      chce a/nebo je schopen realizovat
 Podpora skupiny: Nehodnotíme se,                        nesrovnáváme se, povzbuzujeme se, slavíme            úspěchy
 Transfer vědomostí: Metabolismus,
 
udržitelná zdravá výživa, pohyb, zvládání stresu
 Technologie: Kontinuální měření krevní glukózy,    HRV, VO2max (za příplatek)

Jak to funguje?

Struktura programu:​​

 • ​14 workshopů

 • Délka workshopů: ca. 3 hodiny

 • Frekvence workshopů: každých 14 dní, 

 • Doba trvání programu: 26 týdnů

Základní principy workshopů:

 1. Nedirektivní koučinkový přístup - účastník si individuálně zvolí jakou změnu v jakém rozsahu chce a/nebo je schopen realizovat  (strava, pohyb, stres management & relax, imunita) 

 2. Podpora skupiny: nehodnotíme se, nesrovnáváme se, povzbuzujeme se, slavíme úspěchy

 3. Transfer vědomostí: Metabolismus, aktuální vědecké poznatky, principy zdravé výživy, základy pohybových aktivit, techniky stres managementu

 4. Technologie: V případě zájmu (za příplatek): kontinuální měření krevní glukózy, HRV, VO2max

Komplementární e-learning obsahuje:

 • Modul 1: Fyziologie & Metabolismus

​Abychom získaly motivaci ke změně, musíme pochopit, co s námi dělá naše evoluční biologie. V tomto modulu se dozvíte vše co potřebujete vědět o metabolismu a o tom, co s naším organismem dělá naše moderní strava, nedostatek pohybu a stres.

 • Modul 2: Mindset změny

​Správně se stravovat, více se hýbat a méně se stresovat. Je to jednoduché. To přece dokáže každý. Nebo? Bohužel změna chování a změna zažitých návyků je nesmírně těžká a málokdo je schopen jí sám zvládnout. Proč je tomu tak? Příčin leží ve strukturách našeho mozku, který se snaží bránit jakýmkoliv změnám a sabotuje naše snahy o změnu dlouhodobých návyků.

 • Modul 3: Master plán změny

​Tento Master plán na 26 týdnů obsahuje

- Stravovací plán,

- Pohybový plán a

- Plán pro imunitu a relaxaci.

Každý plán obsahuje implementačními úrovně, abyste se mohli pomalu na změny přizpůsobit. Tento plán vás povede všemi oblastmi, krok po kroku, den po dni, týden po týdnu.

Kdo je Petra

Jmenuji se Petra Hříbalová a ráda bych pro Vás byla následující půlrok průvodkyní na Vaší cestě. Přála bych si, aby se nám společně podařilo nastavit změny, které povedou nejen ke zdravějšímu životnímu stylu, ale udělají Vás celkově šťastnější a budou trvalé. 

Do Mindeset Academy k Ivanovi Černohorskému mě přivedla spíše náhoda, když jsem si z mnoha kurzů koučinku zvolila právě ten jeho. Nakonec jsem byla za tuhle náhodu moc vděčná. Kurz koučinku byl super a ukázalo se, že máme s Ivanem ještě jeden společný zájem - zdravý životní styl a nové studie a poznatky v této oblasti. 

Už si přesně nepamatuji, kdy jsem se začala zajímat o biohacking a osobní rozvoj. Zásadní zlom ale přišel v roce 2018, když jsem byla poprvé těhotná. Ačkoliv jsem byla naprosto zdravá a měla pohodové těhotenství, přirozeně jsem se začala více zajímat o to, co jím a jak žiju. Nešlo jen o mé tělo, ale i o zdraví mého dítěte. Těhotenství však bylo jen začátek. Kojení, příkrmy a pak otázky budoucnosti. Jak být co nejdéle fit mámou, popřípadě babičkou? Vzdělávat se, pracovat na sobě a předávat nabyté vědomosti dál se stalo mojí zálibou. 

Mateřství mi přineslo i výzvu v podobě zachování psychické pohody a vyrovnanosti. Čím více jsem toho věděla, tím více mi docházelo, jak je vše provázané. Naše tělo a mysl. To, co jíme, jak se hýbeme, jak spíme. A právě to se mi líbí na skupinovém koučinku zdraví. Komplexně zpracované informace a svoboda v tom, co do svého života budu aplikovat. Je mi ctí být součástí tohoto projektu. 

Moc se těším na naši společnou cestu. Vaše první kroky, úspěchy a energii, kterou si budeme na setkáních vzájemně předávat.

bottom of page