top of page
D6D32E65-5838-4E27-BB5F-939B71D15D91_edited_edited.jpg

Mindset & Longevity

Skupinový koučink zdraví
s Nikolou Pejsarovou

• 17. října 2023 - 23. dubna 2024

• 14 setkání | každý druhé úterý | 15:00 - 18:00

• Místo: Salonek Sokolovna Bolevec - Lidická 19, Plzeň

• Lektor: Nikola Pejsarová | 776 017 707 | pejsarovan@seznam.cz

9 990,- Kč

Kotva 1

Vydejte se na cestu k dlouhověkosti.
Nikdy není brzy. Nikdy není pozdě.

Untitled design-335.png
Untitled design-336.png
Untitled design-334.png
NA CO SE ZAMĚŘUJEME
 Zdraví: Hubnutí, zlepšení tělesné   kompozice přirozená detoxifikace
 Kondice: Zlepšení fyzické kondice
 Stres: Snížení hladiny stresu a zvýšení
  odolnosti
CO ZÍSKÁTE
 Strategie: Individuální cíle, strukturu a plán
 Motivace: Podporu skupiny
 Vědomosti: Videa, informace, podklady
 Koučink: Koučinkové metody certifikovaným koučem
ZÁKLADNÍ PRINCIPY
 Nedirektivní koučinkový přístup: Účastník si          individuálně zvolí jakou změnu v jakém rozsahu      chce a/nebo je schopen realizovat
 Podpora skupiny: Nehodnotíme se,                        nesrovnáváme se, povzbuzujeme se, slavíme            úspěchy
 Transfer vědomostí: Metabolismus,
 
udržitelná zdravá výživa, pohyb, zvládání stresu
 Technologie: Kontinuální měření krevní glukózy,    HRV, VO2max (za příplatek)

Jak to funguje?

Struktura programu:​​

 • ​14 workshopů

 • Délka workshopů: ca. 3 hodiny

 • Frekvence workshopů: každých 14 dní, 

 • Doba trvání programu: 26 týdnů

Základní principy workshopů:

 1. Nedirektivní koučinkový přístup - účastník si individuálně zvolí jakou změnu v jakém rozsahu chce a/nebo je schopen realizovat  (strava, pohyb, stres management & relax, imunita) 

 2. Podpora skupiny: nehodnotíme se, nesrovnáváme se, povzbuzujeme se, slavíme úspěchy

 3. Transfer vědomostí: Metabolismus, aktuální vědecké poznatky, principy zdravé výživy, základy pohybových aktivit, techniky stres managementu

 4. Technologie: V případě zájmu (za příplatek): kontinuální měření krevní glukózy, HRV, VO2max

Komplementární e-learning obsahuje:

 • Modul 1: Fyziologie & Metabolismus

​Abychom získaly motivaci ke změně, musíme pochopit, co s námi dělá naše evoluční biologie. V tomto modulu se dozvíte vše co potřebujete vědět o metabolismu a o tom, co s naším organismem dělá naše moderní strava, nedostatek pohybu a stres.

 • Modul 2: Mindset změny

​Správně se stravovat, více se hýbat a méně se stresovat. Je to jednoduché. To přece dokáže každý. Nebo? Bohužel změna chování a změna zažitých návyků je nesmírně těžká a málokdo je schopen jí sám zvládnout. Proč je tomu tak? Příčin leží ve strukturách našeho mozku, který se snaží bránit jakýmkoliv změnám a sabotuje naše snahy o změnu dlouhodobých návyků.

 • Modul 3: Master plán změny

​Tento Master plán na 26 týdnů obsahuje

- Stravovací plán,

- Pohybový plán a

- Plán pro imunitu a relaxaci.

Každý plán obsahuje implementačními úrovně, abyste se mohli pomalu na změny přizpůsobit. Tento plán vás povede všemi oblastmi, krok po kroku, den po dni, týden po týdnu.

Kdo je Nikola

Jmenuji se Nikola Pejsarová a budu Vás provázet na Vaší půlroční cestě programem Mindset & Longevity jako kouč, motivátor, a především jako Váš přítel.

Jsem manželka profesionálního sportovce, boxera Václava Pejsara, tudíž zdravá strava je pro nás v rodině tou přirozenou cestou, ale ze své vlastní zkušenosti v podobě panických atak vím, že zdravá strava není vše na cestě k fyzickému a duševnímu zdraví a člověk musí změnit nastavení své hlavy a zmírnit stres, který nám dnešní uspěchaná doba, tak velmi dobře nabízí. Možná proto se pro mnoho z nás stal stres nedílnou součástí našeho života, ale to neznamená, že se jim musíme nechat ovládat, protože všichni určitě víme, že do jisté míry je pro nás stres v životě důležitý, ale víme také, kde je ta hranice zdravého, přirozeného stresu a stresu, který nám zásadně ovlivňuje život? Jak najít balanc ve zdravé stravě tedy fyzického zdraví a duševní pohody si řekneme na naší půlroční společné cestě programem Mindset & Longevity. Moc se na Vás těším a také na to, jak společně dokážeme vytvořit skvělou a pohodovou atmosféru, kde si všichni předáme své zkušenosti a navzájem se budeme podporovat na naší nové cestě, která věřím, že každému z Vás změní život k lepšímu. Moc děkuji Ivanovi, že jsem mohla pod jeho vedením absolvovat v Mindset Academii seminář health kouče a kurz Mindset kouče a je mi velkou ctí, že jsme spolu navázali spolupráci a mohu Vám teď já předávat mé zkušenosti a poznatky, které jsem se během seminářů, kurzů naučila a co mě také naučila má životní cesta.
bottom of page