top of page
A85E7388-1BA4-4656-881E-9961440F0792_1_201_a.heic

Mindset & Longevity

Skupinový koučink zdraví
s Olgou Drač

• 1. listopadu 2023 - 29. dubna 2024

• 14 setkání | každá druhá středa | 16:00 - 19:00

• Místo: Sokolovská 107/ 140, Karlovy Vary

• Lektor: Olga Drač | 776 578 626 | olga.by@seznam.cz

9 990,- Kč

Kotva 1

Vydejte se na cestu k dlouhověkosti.
Nikdy není brzy. Nikdy není pozdě.

Untitled design-335.png
Untitled design-336.png
Untitled design-334.png
NA CO SE ZAMĚŘUJEME
 Zdraví: Hubnutí, zlepšení tělesné   kompozice přirozená detoxifikace
 Kondice: Zlepšení fyzické kondice
 Stres: Snížení hladiny stresu a zvýšení
  odolnosti
CO ZÍSKÁTE
 Strategie: Individuální cíle, strukturu a plán
 Motivace: Podporu skupiny
 Vědomosti: Videa, informace, podklady
 Koučink: Koučinkové metody certifikovaným koučem
ZÁKLADNÍ PRINCIPY
 Nedirektivní koučinkový přístup: Účastník si          individuálně zvolí jakou změnu v jakém rozsahu      chce a/nebo je schopen realizovat
 Podpora skupiny: Nehodnotíme se,                        nesrovnáváme se, povzbuzujeme se, slavíme            úspěchy
 Transfer vědomostí: Metabolismus,
 
udržitelná zdravá výživa, pohyb, zvládání stresu
 Technologie: Kontinuální měření krevní glukózy,    HRV, VO2max (za příplatek)

Jak to funguje?

Struktura programu:​​

 • ​14 workshopů

 • Délka workshopů: ca. 3 hodiny

 • Frekvence workshopů: každých 14 dní, 

 • Doba trvání programu: 26 týdnů

Základní principy workshopů:

 1. Nedirektivní koučinkový přístup - účastník si individuálně zvolí jakou změnu v jakém rozsahu chce a/nebo je schopen realizovat  (strava, pohyb, stres management & relax, imunita) 

 2. Podpora skupiny: nehodnotíme se, nesrovnáváme se, povzbuzujeme se, slavíme úspěchy

 3. Transfer vědomostí: Metabolismus, aktuální vědecké poznatky, principy zdravé výživy, základy pohybových aktivit, techniky stres managementu

 4. Technologie: V případě zájmu (za příplatek): kontinuální měření krevní glukózy, HRV, VO2max

Komplementární e-learning obsahuje:

 • Modul 1: Fyziologie & Metabolismus

​Abychom získaly motivaci ke změně, musíme pochopit, co s námi dělá naše evoluční biologie. V tomto modulu se dozvíte vše co potřebujete vědět o metabolismu a o tom, co s naším organismem dělá naše moderní strava, nedostatek pohybu a stres.

 • Modul 2: Mindset změny

​Správně se stravovat, více se hýbat a méně se stresovat. Je to jednoduché. To přece dokáže každý. Nebo? Bohužel změna chování a změna zažitých návyků je nesmírně těžká a málokdo je schopen jí sám zvládnout. Proč je tomu tak? Příčin leží ve strukturách našeho mozku, který se snaží bránit jakýmkoliv změnám a sabotuje naše snahy o změnu dlouhodobých návyků.

 • Modul 3: Master plán změny

​Tento Master plán na 26 týdnů obsahuje

- Stravovací plán,

- Pohybový plán a

- Plán pro imunitu a relaxaci.

Každý plán obsahuje implementačními úrovně, abyste se mohli pomalu na změny přizpůsobit. Tento plán vás povede všemi oblastmi, krok po kroku, den po dni, týden po týdnu.

Kdo je Olga

Jmenuji se Olga Drač a touto půlroční  cestou programem Mindset & Longevity, půjdeme společně, budu Vaší podporou, koučem, parťákem a průvodcem k nejlepší verzi sebe sama.   

 

Vždy mě zajímala psychologie a mezilidské vztahy, chování a činy,  proč se lidé chovají tak či jinak, co je k tomu vede atd. Kvůli různým životním situacím jsem se nedostala ke studiu psychologie, i tak posledních 12 let se hodně věnuji poznání sebe sama, studuji různé metody a techniky které k tomu poznání vedou. Vždy jsem toužila pomáhat lidem také najít cestu k sobě a stát se šťastnými. A tak jsem se dostala nejdříve ke kurzu regresní  terapie, dále jsem šla do hlubšího poznání regresí a úspěšně jsem udělala další půlroční pokročilý kurz a jsem certifikovaná regresní terapeutka.  

 

Už si vlastně ani nepamatuji kdy jsem se vydala cestou osobního rozvoje, jelikož neustále jsem se učila a hledala jakým způsobem bych mohla byt nápomocná ostatním, ale ta cesta mě dovedla až sem, do Mindset Academy, kde mi bylo velkou ctí pod vedením Ivana Černohorského absolvovat kurz Mindset koučink. Ukázalo se že máme stejné názory a pohled na život.  Poznala jsem úžasné lidi a nakolik je účinný koučink. Jsem ráda, že životní cesta mě přivedla až sem, také moc děkuji Ivanovi, že jsme navázali spolupráci a já mohu právě Vám předávat moje poznatky a zkušenosti, které jsem se naučila na kurzu a seminářích.

 

Po těch všech studiích a životních zkušenostech jsem si jistá, že vše vzniká u nás v hlavě a jelikož dnešní doba na nás klade nemalé nároky, všichni žijí ve stresu. Pak si možná myslíte že není ve Vašich silách to zvládnout. Ale jsem přesvědčena, že to dokáže každý, samozřejmě pokud to bude chtít. Nicméně, za pokus to stojí! 

Těším se na naši spolupráci!

bottom of page